Delivery Information

Доставка

Ми пропонуємо різноманітні варіанти доставки для того, щоб Ви якнайшвидше отримали Ваше замовлення в зручний час та спосіб. Для отримання детальної інформації щодо доставки зателефонуйте, будь ласка, за номером (044) 300-1-003 або відправте повідомлення на електронну пошту info@10g.com.ua.

Самовивезення

Самовивезення можна здійснити за адресою магазину. Адресу магазину і режим роботи можна уточнити на сторінці Контакти або за телефоном +380 (44) 300-1-003. Забрати товар з магазину Ви можете після оплати і підтвердження. Отримання замовлення в магазині можливо за наявності печатки організації / доручення, а також документа, що посвідчує особу (паспорт).

Адресна доставка по Україні

Доставка кур'єрською службою здійснюється від дверей до дверей компанією «Нова пошта». Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару вам повідомить менеджер після підтвердження замовлення. Отримання замовлення можливо за наявності печатки, організації / доручення, ідентифікаційної карти бізнес-клієнта Нової Пошти або доручення організації, де компанія довіряє отримання товару у перевізника, а також документа, що посвідчує особу (паспорт).

Доставка по Києву

По Києву доставка здійснюється від дверей до дверей з 10:00 до 18:00. За домовленістю можливо корегувати час. При підтвердженні замовлення менеджер узгодить з Вами зручний час для доставки. Отримання замовлення можливо за наявності печатки організації / доручення, а також документа, що посвідчує особу (паспорт). Доставка по м. Київ здійснюється безкоштовно.